Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın antrenörü Veljko Basic, Maliye Milli Piyango ile oynayacakları sezonun ilk hafta maçı için Ankara’ya hırsla gideceklerini söyledi. İlk maçların her zaman çok önemli olduğuna vurgu yapan Basic, “Sezon boyunca bütün maçları kazanmak için oynayacağız” dedi.

veljko538_52581_7183724Efeler Ligi 2016-2017 sezonu ilk hafta maçında Maliye Milli Piyango ile Ankara Başkent Spor Salonu’nda karşılaşacak olan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımında Antrenör Veljko Basic açıklamalarda bulundu.

Veljko Basic, yeni sezona iyi hazırlandıklarını ve lige galibiyetle başlamak istediklerini şu sözlerle ifade etti: “Biz Fenerbahçeyiz, sezon boyunca bütün maçları kazanmak için oynayacağız. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Uzun ve iyiydi. Hazırlık maçlarımız bütün sezonu dediğim şekilde götürebileceğimizi gösterdi. Belki de daha iyisi olacak. İlk maçımızda Ankara’ya hırsla gidiyoruz. Bütün sezon da bu hırsı yaşayacağız. İlk maç her zaman çok önemlidir. Galibiyetle başlamak istiyoruz.”

YORUM YAZ